wall_12001a

WallBox to niespodzianka!

To pudełko rozmiarów kartki A4, które zawiera samo dobro dekoracyjne. Nikt nie wie, co jest w środku, oprócz tego, że na pewno są to naklejki. Może gwiazdki? Może bordery? A może niewielką Lucy?

WallBox stworzyliśmy z myślą o dwóch rodzajach klientów:

  1. Dla wszystkich tych, którzy są szukają czegoś na prezent, ale nie wiedzą, co wybrać. Prezent niewielki, symboliczny, a jednak z niespodzianką, zaskoczeniem dla wszystkich – obdarowującego i obdarowanego. To superprezent na niewielkie uroczystości jak wizyta u znajomych, imieniny w pracy czy sukces Twojego dziecka w szkole.
  2.  Dla tych, którzy nie są zdecydowani, co kupić. I czy naklejki to rzeczywiście dobry wybór dla ich domu. WallBox pozwala im zobaczyć, dotknąć, nakleić wzory. Tak aby potem zamówić odpowiedni materiał i wzór. A może akurat w WallBoxie znajdą to, czego potrzebowali? Nigdy nie wiadomo…

Tylko jedno przy WallBoxach jest pewne. Wartość naklejek znalezionych w środku przekracza kwotę 45 zł, która ustailiśmy za boxa-niespodziankę. Dlaczego? Ponieważ WallBoxy kompletowane są ze wzorów drukowanych i wycinanych na niewielkich partiach folii (tak, aby zmieściły się w formacie pudełka). Stąd korzyść zarówno dla Państwa, jak i dla nas!

A WallBox jest po prostu śliczny. Cudnie opakowany i zawierający przynajmniej 5 różnych niespodzianek.

13388
ŚWIETNA NIESPODZIANKA

DLA WSZYSTKICH!

ZOBACZ PRODUKT

LIMITED TIME PROMOTION -15%

Szukaj