Tapeta Cotton pink fields Próbka

7,25

EAN: N/A

Shipping time: 24h / max 7 days

Frequently Asked Questions

Contact Us:


Tapeta Cotton pink fields Próbka

Tapeta do pokoju księżniczki. Delikatny, niekrzykliwy róż w tle oraz gałązki bawełny. Wszystko rysowane kreską jak z książki dla dzieci.
Gałązki mierzą ok. 15 cm, więc nie są ani mikroskopijne ani też wielkie.

Tapeta jest sprzedawana w wygodnych pasach po 50 cm, wyjątkowo wygodnych do montażu.

UWAGA! Właśnie kupujesz próbkę naszej tapety a nie produkt właściwy. Ma ona wymiar 30x30cm i zawiera fragment wzoru w skali 1:1. Dzięki temu możesz zobaczyć jak duże są elementy, sprawdzić jakość wydruku oraz spasować kolory z resztą pokoju. Gdy próbka do ciebie dotrze i zdecydujesz się na wzór, wystarczy, że wpiszesz jej nazwę na naszej stronie. Udanego remontowania!

Jeżeli chcesz zobaczyć jak ten wzór wygląda na całej tapecie już w pełnej aranżacji: Tapeta Cotton pink fields

Tapeta Cotton pink fields

Tapeta Dekornik jest to tapeta flizelinowa bez kleju jest matowa w 100%. Drukujemy ją w pasach, które doskonale pasują do siebie. Montaż tapety polega na nakładaniu kolejnych pasów obok siebie, z zachowaniem linii stykowej (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał ten posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszystkie normy Unii Europejskiej.

Do aplikacji zalecamy użycie specjalnego kleju PVA, a naszym polecanym wyborem jest produkt firmy Flugger o numerze 377. Nie jest to reklama, lecz rekomendacja oparta na własnym doświadczeniu.

W przypadku niestandardowych wymiarów ściany istnieje opcja zamówienia tapety na wymiar. W takich sytuacjach zachęcamy do kontaktu pod adresem zapytaj@dekornik.com.

Przed montażem tapety przeczytaj

Przed naklejeniem tapety, a także każdego innego materiału na ścianę, zalecamy dokładne zagruntowanie powierzchni i usunięcie kurzu lub tłuszczu. Ponadto, tapety można naklejać na ściany dopiero po około 20 dniach od ostatniego malowania, co należy wziąć pod uwagę przed rozpoczęciem instalacji.

Waga 1 kg
Wymiary 30 × 30 cm
wiek

, , ,

kolor

,

dla

materiał

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tapeta Cotton pink fields Próbka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SKU: DEKO.TAP.426_30x30 Kategoria:

Navigation

Quickview

Zamknij

Kategorie

Koszyk

Zamknij

Życzenia

Zamknij