PZU Grupa Ubezpieczeniowa

Z dużą przyjemnością polecam firmę Dekornik każdemu, kto szuka poważnego partnera w biznesie, kreatywnego podejścia oraz solidnej i terminowej pracy. 
Grafiki, które wychodzą spod ich ręki to dzieła sztuki, które zdecydowanie wyznaczają nową jakość na rynku.  
Zaskakujące i ekscytujące w jaki sposób materializują wstępne koncepcje odsłaniając przy tym emocje i aspekty swojego nowatorskiego spojrzenia na kolorystykę i symbolikę.
Niejednokrotnie stawiani przeze mnie jako wzór współpracy i modelowego połączenia profesjonalizmu w działaniu z niepowtarzalną energią i świetną atmosferą. Dotyczy to każdego z etapów od ustaleń, projektowania po produkcję i montaż – Dekornik to team idealny.
Szczęściarzem, ten kto na Dekornika trafił.

Szymon Kania

Skanska Property Poland

Nasza współpraca od samego początku układa się wspaniale. W mig zrozumieli nasze wymagania i filozofię firmy, a każdy pomysł spotyka się z uznaniem. Szóstka z plusem za kreatywność i dotrzymywanie terminów!

Justyna Olczak

Poleski Park Narodowy

Dzięki aranżacji wnętrza budynku Dyrekcji Poleskiego Parku Narodowego, ożywiliśmy szare ściany.
Doskonały design! Idealnie wpasował się w działalność naszej instytucji i bezbłędnie oddał bogactwo przyrodnicze Polesia.
Wnętrze budynku, dzięki aranżacji firmy Dekornik, stało się niemałą atrakcją dla turystów.
Wzorowy kontakt i życzliwe podejście do klienta. Pełen profesjonalizm! Polecamy bardzo gorąco!

Dyrekcji Poleskiego Parku Narodowego

7N Sp. z o.o.

Doświadczenia z bezpośredniej współpracy z firmą Dekornik pozwalają nam stwierdzić, że firma wyróżnia się rzetelnym podejściem do klienta oraz wysoką jakością obsługi dostarczanych produktów.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik montażu realizacje zleceń przebiegają profesjonalnie, solidnie i terminowo.
Z przyjemnością wystawiamy bardzo pozytywne referencje firmie Dekornik.

Aleksandra Miłosz

Vivus Finance Sp. z o.o.

Firmę Dekornik tworzy zespół profesjonalistów, z którym współpraca zawsze była dla mnie przyjemnością. Terminy realizacji są krótkie – nawet z dnia na dzień, a drobne poprawki graficzne wykonują we własnym zakresie – co bardzo skraca czas wykonania zlecenia. W porównaniu z innymi wykonawcami, z którymi miałem okazję pracować, na szczególną pochwałę zasługuje jakoś przygotowywanych naklejek i fototapet. Świetnie trzymają się ścian, nie tracą kolorów.

Maciej Kikta

Horn dystrybutor marki DENON

Firma Dekornik, to prawdopodobnie najbardziej profesjonalna firma zajmująca się produkcją oraz montażem naklejek ściennych i fototapet. Przystępne ceny, szybka obsługa, profesjonalne wykonanie, a na dodatek bardzo miła obsługa. Gorąco polecamy.

Tomasz Stachowiak

Szukaj