Rabbit Day Beige Tapeta Próbka

EAN: 1122009907407

Shipping time: 24h / max 7 days

Frequently Asked Questions

Contact Us:


UWAGA! Właśnie kupujesz próbkę naszej tapety a nie produkt właściwy. Ma ona wymiar 30x30cm i zawiera fragment wzoru w skali 1:1. Dzięki temu możesz zobaczyć jak duże są elementy, sprawdzić jakość wydruku oraz spasować kolory z resztą pokoju. Gdy próbka do ciebie dotrze i zdecydujesz się na wzór, wystarczy, że wpiszesz jej nazwę na naszej stronie. Udanego remontowania!

Jeżeli chcesz zobaczyć jak ten wzór wygląda na całej tapecie już w pełnej aranżacji: KLIKNIJ TUTAJ

Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Poniżej znajduje się garść informacji przydatna przed klejeniem tapety: do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA (polecamy ten od firmy Flugger, fantastyczny! – to nie jest reklama, sami używaliśmy produktów kilku producentów i ten ma świetną konsystencję, bardzo ułatwia montaż.)

Uwaga, przed naklejeniem tapety – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

Waga 0,1 kg
materiał

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rabbit Day Beige Tapeta Próbka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SKU: DEKO.TAP.074_30x30 Kategoria: Tagi: , , , , , , , ,

Navigation

Quickview

Zamknij

Kategorie

Koszyk

Zamknij

Życzenia

Zamknij