Hello world!

“Hello world ” – przyjęło się, że tak nazywany jest pierwszy wpis blogowy. My powinniśmy napisać “Witajcie w naszej bajce!” czyli .. w pracowni.

blog3

W pracowni spędzamy jedną trzecią dnia – oczywistym więc jest, że chcemy, aby było to NASZE miejsce. Dlatego dbamy o każdy detal, starając się uczynić ją jeszcze bardziej radosną i fajną  🙂

Mamy tu i palmy, i Terminatora, i kącik śniadaniowy, przy którym rozpoczynamy wspólnie dzień, i stację rowerową. No i pokoik dziecięcy (zwany potocznie Bachornikiem), w którym fotografujemy naklejki.

Po stronie dziewczęcej Asia panuje nad chaosem zamówień, Paulina zajmuje się kwiatkami, a Kasia opiekuje naszym myszoskoczkiem. Bachor zaś ciągle coś przestawia w kąciku dziecięcym. 😉

U chłopaków.. to kompletnie inna bajka. Tam rządzą męskie reguły i tylko oni mają prawo czuwać nad produkcją naklejek. (To temat, któremu na pewno poświęcimy nieco więcej czasu) 🙂 No i sprawują pieczę nad muzyką, czasem ku naszej rozpaczy.

Dla tych co nas nie znają:

Jesteśmy Ekipą Dekornika,  zajmujemy się kreatywnymi rozwiązaniami dla nudnych ścian: projektujemy, fototapety, naklejki, plakaty, okleiny na meble i folie na okna.

W ubiegłym roku przenieśliśmy lekko akcent na dekoracje do pokoików dziecięcych, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie przypuszczaliśmy, że ten design stanie się naszym ulubionym, a mamy będą tak fantastycznymi klientkami – pomagają nam, doradzają, wysyłają pomysły i realizacje.
Dlatego teraz Dekornik to sklep DLA DUŻYCH i DLA MAŁYCH. I odwrotnie.

Oferujemy produkty jak z bajki zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców.

Mieścimy się u zbiegu Śródmieścia i Woli i na miejscu nadzorujemy proces powstawania naszych naklejek od samego początku do końca (od projektu, poprzez produkcję aż do pakowania i wysyłki). Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie nasze produkty są starannie zapakowane i nie brak im wysokiej jakości.

Jeśli spodobał Ci się nasz krótki opis, jeszcze bardziej spodoba Ci się u nas na miejscu. Jest kolorowo, „bachorowo”… wzorowo! 😀

blog1

kacik1

pokoj1

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.