Najlepszych 10 tapet do pokoju chłopca

Od zawsze mamy mnóstwo pytań o tapety do pokoików chłopięcych. Z pokoikami dla dziewczynek problemu nie ma, gdyż mamy i córki zazwyczaj się zgadzają. Jednak w pokoiku synka mama wolałaby ujrzeć  coś innego niż wielką podobiznę Spidermana lub zdjęcie ulubionego piłkarza.

Przychodzimy z odsieczą! Oto 10 tapet, z których Wasi synkowie na pewno wybiorą coś dla siebie. A jeśli są jeszcze za malutcy, za kilka lat na pewno nie będą mieć pretensji 😉

Zaczynamy odliczanie:

10. Magiczna Uczta (KLIKNIJ)

Kupowana często przez przyszłe mamy oraz te, których synkowie mają do 3 lat.

9. Króliczki w gaju Granat (KLIKNIJ)

Ostatnio granatowe podlewy są bardzo modne i ta moda szybko nie przeminie. To chyba ulubiona tapeta mam, pasuje do pokoiku chłopca w każdym wieku.

8. Podwodny Świat Biała (KLIKNIJ)

Dla małych odkrywców. Kapitalna jeśli cały pokój urządzony jest w stylu marynistycznym, świetna pod naturalne dodatki (wiklina, bambus). Mamy recenzje od bardzo zadowolonych mam i superuśmiechniętych 3-latków.

7. Happy Dinos (KLIKNIJ)

To oczywiście propozycja dla małych archeologów 🙂 Mamy mnóstwo zdjęć uśmiechniętych 3 i 4-latków, których mamy zaskoczyły taką metamorfozą pokoju!

6. Magiczny Kosmos (KLIKNIJ)

Świetna tapeta dla przyszłych zdobywców! Rozwija wyobraźnię! Idealna dla dzieci do 4 roku życia. Jeśli masz starsze dziecko, koniecznie czytaj dalej…

5. Animals White (KLIKNIJ)

Totalny hit! Estetyczna, delikatna i, co najważniejsze, idealna do każdego pokoju bez względu na wiek jego mieszkańca. Pasuje do każdego rodzaju stylu pokoiku, jako tło każdej gamy kolorystycznej – IDEAŁ!

4. Balloons Adventure (KLIKNIJ)

Przez wiele miesięcy Balloons Adventure była najlepiej sprzedającą się tapetą. Elegancka i bajkowa. Widzieliśmy z nią zarówno pokoiki noworodków, jak te należące do pięciolatków.

3. Savanna (KLIKNIJ)

Bestseller od pierwszego dnia! Maluchy uwielbiają tę tapetę, witają się na dzień dobry ze zwierzakami i… (tu małe ostrzeżenie) nie pozwalają już nigdy zmienić tego wzoru na żaden inny!

2. Kosmos (KLIKNIJ)

Widzieliśmy ten wzór w cudownym pokoików malutkich bliźniaków, w którym były białe kołyski. Bajka. Ale widzieliśmy też ten wzór w pokoikach siedmio- ośmiolatków, uczniów. Dlatego jest na pozycji drugiej. Jest UNIWERSALNY, a takie wzory lubimy.

1 Magiczne Samoloty (KLIKNIJ)

Na punkcie tej tapety oszaleli wszyscy, i my i nasi klienci. Nie można tego inaczej ująć. My, kiedy po raz pierwszy przykleiłyśmy ten wzór na sporej ścianie, na sesję zdjęciową… odebrało nam mowę. Jest tak delikatny, śmietankowy, magiczny, mnóstwo chmur, retro samoloty. Bajka, po prostu bajka.

Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny przy wyborze tapety dla dziecka. 

Jeśli jednak potrzebujesz nieco więcej inspiracji, zajrzyj do naszej kategorii tapety, na pewno coś znajdziesz : KLIKNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *