Lace Meadow Brown and Green Tapeta Próbka

7,25

EAN: N/A

Shipping time: 24h / max 7 days

Frequently Asked Questions

Contact Us:


Lace Meadow Brown and Green Tapeta Próbka

UWAGA! Właśnie kupujesz próbkę naszej tapety a nie produkt właściwy. Ma ona wymiar 30x30cm i zawiera fragment wzoru w skali 1:1. Dzięki temu możesz zobaczyć jak duże są elementy, sprawdzić jakość wydruku oraz spasować kolory z resztą pokoju. Gdy próbka do ciebie dotrze i zdecydujesz się na wzór, wystarczy, że wpiszesz jej nazwę na naszej stronie. Udanego remontowania!

Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapetę drukujemy w pasach które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA (polecamy ten od firmy Flugger, nr 377, fantastyczny! – to nie jest reklama, sami używaliśmy produktów kilku producentów i ten ma świetną konsystencję, bardzo ułatwia montaż.)

W przypadku niestandardowych wymiarów ściany istnieje możliwość zamówienia indywidualnego (pod wymiar). W takich sytuacjach prosimy o wiadomość na zapytaj@dekornik.com

Uwaga, przed naklejeniem tapety – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

Waga 0,1 kg
Wymiary 30 × 30 cm
wiek

Wyprawka, Noworodek, Maluch, Przedszkolak

kolor

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lace Meadow Brown and Green Tapeta Próbka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SKU: DEKO.TAP.446_30x30 Kategoria: Tag:

Navigation

Quickview

Zamknij

Kategorie

Koszyk

Zamknij

Życzenia

Zamknij