Lace Meadow Blue And Milky Tapeta Próbka

7,25

EAN: N/A

Shipping time: 24h / max 7 days

Frequently Asked Questions

Contact Us:


Lace Meadow Blue And Milky Tapeta Próbka

Słodycz. Tak byśmy określili jednym słowem. Do tego leciutkie zacięcie vintage, bo takie kwiatowe wzory często widujemy na materiałach z przeszłości. Kolor na tapecie jest bardzo delikatny, nawet minimalnie pudrowy. Do tego dołożyliśmy lamperię (dolny pas) zakończony jak… ciasteczko. Spore łuki (każdy ma szerokości ok. 17 cm) nie powodują, że wzór jest zbyt gęsty, że dzieje się na nim zbyt wiele. To piękne połączenie, świetne do pokoju dziewczynki lub rodzeństwa.

Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapetę drukujemy w pasach które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA (polecamy ten od firmy Flugger, nr 377, fantastyczny! – to nie jest reklama, sami używaliśmy produktów kilku producentów i ten ma świetną konsystencję, bardzo ułatwia montaż.)

W przypadku niestandardowych wymiarów ściany istnieje możliwość zamówienia indywidualnego (pod wymiar). W takich sytuacjach prosimy o wiadomość na zapytaj@dekornik.com

Uwaga, przed naklejeniem tapety – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

Waga 0,1 kg
Wymiary 30 × 30 cm
kolor

wiek

, , ,

dla

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lace Meadow Blue And Milky Tapeta Próbka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SKU: DEKO.TAP.445_30x30 Kategoria:

Navigation

Quickview

Zamknij

Kategorie

Koszyk

Zamknij

Życzenia

Zamknij