Historia Dekornika

Historia Dekornika zaczyna się w 2008 roku w Paryżu. To tam, Kasia Rostkowska i Maciej Walczak, para grafików, zostają uwiedzeni maleńkimi butikami z bibelotami do dekoracji wnętrz. Po przyjeździe do Warszawy postanawiają założyć sklep internetowy, oferujący najcudniejsze fototapety, okleiny, plakaty i naklejki na ściany z designem “lekko retro”.

Kasia, określana mianem Bachora, zamyka się na dwa miesiące w pracowni, wymyślając wzory dla przyszłych dekoracyjnych produktów. Maciek, złota rączka, szuka maszyn do ich produkcji. A potem oswaja je, próbuje druku, wycinania.

1 grudnia 2009 roku startuje sklep www.dekornik.pl, mający w ofercie ponad 250 tapet, naklejek plakatów, oklein na meble.

Obecnie Dekornik to damska ekipa. cztery dziewczyny, które zajmują się częścią projektową oraz tzw. client service (jak my nie lubimy tego wyrażenia), czyli opieką nad Państwa zamówieniami. Z Panami współpracujemy. Są niezastąpieni w produkcji naszych naklejek, tapet, korków i sklejki. Maciek za to czuwa nad bezproblemowym działaniem naszego sklepu.

Dekornik szybko zdobywa uznanie klientów indywidualnych i gazet. Publikujemy swoje prace m.in. “Cztery Kąty”, “Elle Deco” czy “M jak mieszkanie”. Razem z agencją KumateStudio, dekorujemy wnętrza sieci kawiarni Coffee Heaven i Costa Coffee, wystawy i wnętrza sklepów Empik, Reserved, Almi Decor oraz biura firm Elektrolux, Lufthansa, Skanska, Samsung, PZU i wielu wielu innych. Gościliśmy także w TVNie, w cyklu programów “Kobiecy Biznes”, gdzie prezentujemy naszą historię i produkty.

W roku 2015 Dekornik postanowił „postawić na dzieci”. Przenieśliśmy lekko akcent na dekoracje do pokoików dziecięcych, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie przypuszczaliśmy, że ten design stanie się naszym ulubionym, a mamy są tak fantastycznymi klientkami – pomagają nam, doradzają, wysyłają pomysły i realizacje.

Dlatego teraz Dekornik to sklep DLA DUŻYCH i DLA MAŁYCH. Oferujemy produkty jak z bajki zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców.

Cały czas coś wymyślamy i usprawniamy. To, co dzieje się codziennie w naszej pracowni to zarówno nasza profesja, jak i paska. Wystarczy do nas zajrzeć lub zadzownić, a można się szybko przekonać 🙂 Zapraszamy!

Wzornictwo:

Autorką lwiej części wzorów na www.dekornik.pl jest Kasia „Bachor” Rostkowska, grafik z 10-letnim doświadczeniem, pracujący dla takich firm jak Samsung, PZU, Skanska czy bardziej kobiecych jak Almi Decor, Reserved czy firma kosmetyczna Bell (najlepsza!). Od roku wspólpracujemy także z trzeba innymi Kasiami – z Polski, Anglii i Rosji 🙂

Produkcja:

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w dwóch drukarniach, z którymi pracujemy od dłuższego czasu. Znamy się dobrze, ufamy jakości wydruków.  Mamy pewność, że każda naklejka, okleina czy folia na okno to superjakość. Często także otrzymujemy maile od klientów, że jakość naszych produktów jest na 200%!

Jakość:

Istniejemy od 9 lat i przez ten czas sprawdziliśmy wszystkie dostępne na rynku materiały do dekoracji wnętrz. Stąd mamy pewność,  że to, co proponujemy w sklepie internetowym jest najwyższej jakości. Współpracujemy jedynie z zaufanymi drukarniami, a wszystko, co zostało wydrukowane najpierw wpada w nasze ręce.  Przed wysyłką, dokładnie sprawdzamy każdą fototapetę, naklejkę, okleinę czy DeKOREK.

Zespół:

Uwielbiamy to, co robimy. Po prostu. Dlatego staramy się bardzo, aby wszyscy, którzy u nas zamawiają także nas lubili. W Dekorniku nie ma problemu z dopasowaniem wzoru, przycięciem tapety na wymiar, a nawet przygotowaniem gotowej wizualizacji. Uwaga, mamy także zaufaną ekipę montażową, z która pracujemy już od czterech lat.

Szukaj