kasia

Kasia „Bachor” Rostkowska

Założycielka Dekornika, odpowiedzialna głównie za grafikę i social media. Pracuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, z ogromną przyjemnością. Nie posiada telefonu komórkowego.
kasia.bachor@dekornik.pl

maciek

Maciej Walczak

Szef i właściciel KUMATE STUDIO, pracowni, w której powstają wszystkie nasze rzeczy. Wciąż kombinujący, jak usprawnić to, co robimy.

paulina

Paulina Glanowska

Perełka. Zajmuje się u nas firmami i sklepami, czyli zleceniami większymi oraz dystrybucją produktów. Dziewczyna-orkiestra: marketingowiec, dział PR, handlowiec i grafik. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwej do załatwienia. Lub nauczenia.

paulina@dekornik.pl

agata_kwaaadrat

Agata Łobocka

Czuwa nad skrzynką mailową Dekornika (i mówi, że tego zadania nigdy nie odda) oraz nad zamówieniami dla drukarni (i tu chyba panowie jej nigdy nie zostawią). Najmniejsza i najgłośniejsza z nas 🙂

zapytaj@dekornik.pl

sysia2

Sylwia Sieradzka

Nasz spec od social mediów, to ona wita codziennie wszystkich via Facebook i Instagram. A do tego anielskim głosem wita wszystkich w słuchawce. Sysia nie skrzywdzi muchy, a do klientów ma tak wielkie serce jak wieża w Dubaju 😊

social@dekornik.pl 

hanka

Paulina Formińska

Zwana Hanką. Jest fanką Dekornika od kiedy skończyła 12 lat. A do tego po rodzinie. Czyjej? Można zgadnąć po włosach 🙂 Pomagier pierwsza klasa, tylko ona potrafi idealnie zapakować zamówienia. Bez Hanki tylko chaos.

Szukaj