WALL BOX ROCKS

Wall box- nasza nowość!
Pracowaliśmy nad naszym cud-pudełeczkiem przez ponad miesiąc. A wszystko zaczęło się od przeczytania branżowego bloga, wpisu o subscribe boxach, czyli produktach takich jak CUD MIÓD box czy GLOSSYBOX.
I dlaczego nie zrobić takiego produktu wnętrzarskiego? Oczywiście nie działa to na zasadzie subskrybcji, tak aby co miesiąc otrzymywać nowe naklejki, ale czy sama idea dostania prezentu od Dekornika nie jest cudna?
https://dekornik.pl/…/dla-mal…/naklejka-nad-kolyske-wallbox/
Nasze założenie: niska cena + element zaskoczenia.

wall_12007 wall_12001


WallBox to takie pudełko, w którym dostajemy przynajmniej 5 prezentów. Co dokładnie?
Na pewno naklejki – nie mogłoby być inaczej, w końcu w tym jesteśmy najlepsi  🙂 (fragmenty setów 99, bordery, minizwierzaki) i nasze gadżety (kolorowanki, medale, wierszyki, kredki). Ale nigdy nie wiadomo, co znajduje się w środku.
Jedyne czego można być pewnym, to fakt że wartość tego, co znajduje się wewnątrz przekracza (niską) cenę Wallboxa.

 

wall_12003 wall_12002

 

Wallbox stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy nie myśleli nigdy o konkretnych naklejkach, ale chcieliby spróbować, tak generalnie. Jak to wygląda, z czym to się je? 🙂
Koszt WallBoxa jest tak skalkulowany, że nawet jeśli nie wszystko nam się spodoba, co jest w środku, nie szkoda będzie nam oddać lub odłożyć na następy remont. Do tego – jak wspominaliśmy dołożone są nasze gadżety, które czasem znajdujemy także w normalnych zamówieniach.
Druga grupa, do której kierujemy nasze pudełeczka to wszyscy Ci, którzy szukają pomysłu na prezent.
W pracy imieniny, co kupić?
Dziecko poszło do przedszkola bez płaczu, może niewielka niespodzianka z tej okazji?
I nasz WallBox spełni oczekiwania. Jest niewielki (formatu A4), pięknie opakowany, a do tego będzie niespodzianką i dla obdarowanego i dla obdarowującego 😀
Ale na pewno nie zawiedzie.

wall_12004 wall_12005

PS.  Dobra informacja dla wszystkich, którzy boją się, że chłopiec dostanie typowo dziewczęcy zestaw i odwrotnie. Wprowadzamy dodatkowy przycisk przy zamówieniach: CHŁOPIEC/DZIEWCZYNKA  i dzięki temu każda niespodzianka będzie prze-przecudna!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.