KOLEKCJA SKANDYNAWSKA NA JESIEŃ

O takiej kolekcji marzyliśmy od dawna. Oszczędna, na bazie czerni i bieli, nie zakłóca dotychczasowego wystroju pokoju malucha. Kolekcja skandynawska to spełnienie naszych designerskich marzeń. Bo Dekornik zawsze jest kolorowy, nawet w naszym logu mamy żółty kolor. A tu nagle kontrast i design z północy… zalozkownik_szare_3

Naszymi inspiracjami były pokoiki z Pinteresta. Dorzuciliśmy do tego projektatów z Ikei i FermLiving. Nie mogliśmy jednak poprzestać na tak prostym designie, dlatego jest tu trochę naszych “przemyceń”: latawce są  kolorowe, a góry i chmurki w paski. No nie może być zbyt surowo, bo to w końcu dekoracji. I to do pokoików dziecięcych!

scandi

Mamy tu wymiar edukacyjny, bo mamy… alfabet. I to wielki alfabet skandynawski – tak, aby można było śmiało uczyć się liter.

alfabet1

A do tego w tej kolekcji po raz pierwszy przetestowaliśmy nowy materiał, czyli folię repozycyjną. To z niej są naklejki, które możemy przeklejać kilkukrotnie. Na wzór wybraliśmy domki, bo z nich można budować miasto, przebudowywać, zmienić położenie centrum albo i całej aglomeracji. Zabawa na 102!

town_pink_vis

No i naklejki, które już w pierwszych dniach stały się hitami: dwa nowe załóżkowniki! Czarno-białe góry to nasz bezapelacyjny bestseller pomimo tego, że jest na naszej stronie od miesiąca. I – przyznajemy – razem z latawcami jest to nasza ulubiona naklejka z tej kolekcji.

zalozkownik_gory_bw2zalozkownik_szare_gory_1b

klik

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.