naklejki dla dzieci dekornik naklejki za łóżko

Co to jest w zasadzie ten ZAŁÓŻKOWNIK i czy jest mi potrzebny?

Załóżkowniki to nasza inwencja. Także lingwistyczna, bo to my stworzyliśmy zarówno ten typ naklejki, jak i jego nazwę, której na próżno szukać w słowniku języka polskiego.

Wszystko zaczęło się około pięciu lat temu, kiedy zaczęliśmy dostawać pytania od mam, czy nasze naklejki da się “myć”, czyli bez przeszkód wyczyścić ich powierzchnię z zabrudzeń. W zasadzie da się, jednak należy to robić bardzo delikatnie. Jednak nasze naklejki (jak i wszystkie inne dostępne na rynku) nie są mocno wytrzymałe i nie oprą się silnym zabrudzeniom, jak i dużej ilości wody. Dlatego przez kilka miesięcy testowaliśmy rózne materiały, aby znależć rozwiązanie problemu: jak stworzyć naklejkę, którą bez wahania można przykleić za łóżkiem, biurkiem czy w korytarzu. Użylismy do tego folii o wyjątkowo mocnym kleju oraz taką, która pięknie chłonie kolory, a następnie pokryliśmy ją grubym laminatem. Mocny klej jest ważny, gdyż naklejka, wzmocniona warstwą laminatu staje się znacznie cięższa. Mocna absorpcja kolorów przez folię potrzebna jest, gdyż laminat delikatnie je “wygłusza”, staja się mniej kontrastowe. Laminat natomiast jest na tyle gruby, aby nie uszkodziły go żadne przypadkowe kopniaki.

Więc jeśli masz w pokoiku dziecka powierzchnie, które często sie brudzą, i to niekoniecznie za łóżkiem, oto naklejki dla was!

1. SLEEP MY LITTLE DEER Załóżkownik (KLIKNIJ TU)

2. SLEEP MY LITTLE RABBIT Załóżkownik (KLIKNIJ TU)

Urocza seria ze zwierzaczkami, w której spotkacie także… rysia!

3. LIFE IN THE CITY Załóżkownik (KLIKNIJ TU) Najpierw stworzyliśmy serię naklejek z tym motywem, jednak dostaliśmy tyle zapytań, czy możliwe jest także dodanie do kolekcji załóżkownika, że nie mieliśmy wyboru i nie mogliśmy odmówić!

4. DELIKATNA ŁĄKA KOLOR Załóżkownik (KLIKNIJ TU) to nasz najpopularniejszy motyw. Cudownie wygląda w rustykalnych pokoikach.

5. LA DOLCE VITA PORTICELLO Załóżkownik (KLIKNIJ TU) Ten załóżkownik jest kapitalny, gdyż poszczególne elementy są na niezależnych szablonach. Kanieczki można naklejkić razem lub osobno, wedle uznania.

6. STORIES FROM THE SEA Załóżkownik (KLIKNIJ TU) to nasz pierwszy załózkownik w tej formie, w kółku. I dzięki niemu wpadł nam do głowy pomyśl na kolekcję Circles. A ten załozkownik jest magiczny, ma piękną głębię, starodawne kolory, wygląda jak ilustracja ze starego albumu.

7. KARUZELA Załóżkownik (KLIKNIJ TU) to duża, piękna naklejka bardzo popuarny moty w Europie. I jak widać na zdjęciu poniżej, załóżkownik niekoniecznie musi być umieszczony za łóżkiem. Gdziekolwiek brudzi się ściana – rusza z pomocą!

SZUKASZ WIĘCEJ INSPIRACJI? ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *