CLASSIC graphic flowers light Tapeta

278,40

EAN: 1122009928204

Shipping time: 24h / max 7 days

Frequently Asked Questions

Contact Us:


Fascynacja latami pięćdziesiątymi i sześćdziesiątymi trwa. Także i u nas. Bo ten wzór wygląda jak wyjęty z wnętrza z tamtych lat. Jeśli szukacie dość stanowczego akcentu do pokoju dziecka, mebelki w nim są oszczędne w formie (IKEA, sklejka), to ten wzór będzie pasował na 110 procent!

Obie wersje kolorystyczne świetnie pasują do jasnych mebli, wersja jasna sprawdzi się też pięknie w zestawieniu z ciemnym drewnem. Pięknie wygląda także nad kontrastową lamperią. Kwiaty na wzorze mają wielkość od 20 do 30 cm.

Technicznie: 

Tapeta jest podzielona na pasy (bryty):

Wysokość: 280 cm
Szerokość: 100 cm

Podana cena dotyczy jednego brytu.

Pasy nadają się do każdego standardowego mieszkania – spadów mamy maksymalnie 20 cm na wysokość. Zamawianie tapety w pasach jest szybsze i prostsze. Wystarczy wymierzyć ścianę i zamówić taką liczbę pasów, która nam pasuje. Nie potrzebne są długotrwałe konsultacje oraz pomiary ściany co do milimetra. Tu nie można się pomylić, nie doszacować, przeoczyć. Wąskie pasy tapety gwarantują to, że tapetę dopasujemy prawie idealnie do szerokości ściany. A zapętlony wzór – każdy z pasów wygląda identycznie – sprawia, że elementy wzoru idealnie układają się na ścianie, jeśli kleimy tapetę od sufitu (oczywiście na ścianie bez skosów). Dzięki temu nadwyżek materiału jest naprawdę niewiele.

Masz jeszcze pytania? Napisz do nas: zapytaj@dekornik.com

Z czego wykonana jest tapeta? Więcej informacji znajdziesz w zakładce ze szczegółami technicznymi.

Papier flizelinowy, bez kleju. Papier jest w 100% matowy. Tapetę drukujemy w pasach które idealnie pasują do siebie. Tapetę kleimy jeden pas obok drugiego, z linią styczną (pasy nie nakładają się na siebie). Materiał posiada certyfikat o niepalności oraz spełnia wszelkie wymogi Unii Europejskiej. Do aplikacji należy stosować odpowiedni klej PVA (polecamy ten od firmy Flugger, nr 377, fantastyczny! – to nie jest reklama, sami używaliśmy produktów kilku producentów i ten ma świetną konsystencję, bardzo ułatwia montaż.)

W przypadku niestandardowych wymiarów ściany istnieje możliwość zamówienia indywidualnego (pod wymiar). W takich sytuacjach prosimy o wiadomość na zapytaj@dekornik.com

Uwaga, przed naklejeniem tapety – i każdego materiały naściennego – prosimy dokładnie zagruntować ścianę oraz oczyścić powierzchnię z kurzu lub tłuszczu. Uwaga, tapety można przyklejać na ścianach dopiero po ok. 20 dniach od ostatniego malowania.

Waga 1 kg
kolor
materiał
dla
wiek

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CLASSIC graphic flowers light Tapeta”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SKU: DEKO.TAP.282 Kategoria:

Navigation

Quickview

Zamknij

Kategorie

Koszyk

Zamknij

Życzenia

Zamknij