Wrzesień idealnym miesiącem na zakup naklejek! Dlaczego?

Pamiętam to dokładnie. Kiedy byłam mała, co roku na wakacje wyjeżdżaliśmy z bratem do babci, nad jezioro. Nie było nas w domu całe dwa miesiące i – szczerze mówiąc – nigdy nie chciało nam się wracać do Warszawy. Jedynym wabikiem do powrotu był wtedy zmieniony pokój: odmalowany, posprzątany (!), z nowymi dodatkami.
I jestem pewna, że przynajmniej połowa z Was, którzy to czytają, także zrobiła w pokojach swoich pociech mała rewolucję, tak jak i moi rodzice (ale pewnie też i Wasi) robili.
Dlaczego więc to wrzesień jest najlepszym miesiącem na zakup naklejek do pokoju dziecka? Dlaczego nie sierpień, jako wykończenie wystroju?
Z prostego powodu. I technicznego. Naklejki powinniśmy naklejać na „nowe” ściany NIE WCZEŚNIEJ NIŻ 14 DNI PO MALOWANIU. Musimy dać czas farbie na kompletne wyschnięcie. Pomimo iż drukujemy naklejki na materiale z bardzo mocnym klejem (specjalnie testowaliśmy różne materiały), jednak samoprzylepne materiały znacznie lepiej trzymają się powierzchni megasuchych.
Dlatego naklejka niech będzie wisienka na torcie. A i miło będzie wręczyć zuchowi prezent w pierwszych dniach niełatwego powrotu do przedszkola lub szkoły.

Zobaczcie nasze nowości:

Zestawy Konfetti —> http://bit.ly/2eOgR7j

Załóżkownik drzewa —> http://bit.ly/2v4OiYi

Króliczki Happy Rabbits —> http://bit.ly/2vRhs0S

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *