MAPA W POKOJU CÓRKI BASI KURDEJ-SZATAN

To była akcja. Razem z Mamissimą (sklep) i Ms_Baiką (dekorator) urządziliśmy pokój dla 5-letniej Hani, córki Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Kolory dominujące: biel i róż. No i beżowa mapa.

Dla nas fajne jest to, że mapę pokazaliśmy tutaj nie jako edukacyjny gadżet dla dzieci w wieku 2-5 lat, ze zwierzątkami. Jest to po prostu dekoracja do pokoju starszej dziewczynki, która zaraz śmiga do szkoły. Na mapie nie musi być zwierzaków, bo zwierzaczki Hania już pewnie zna. Teraz liczą się kontynenty, wyspy i… estetyka. Dlatego mapa jest „czysta” i delikatna.

Na blogu Mamissimy czytamy:  Hania od razu wskazała MAPY. Dodatki dobraliśmy wspólnie z mamą Basią Kurdej – Szatan – cel: piękne ściany dla małej księżniczki – udało się ! I TO JAK SIĘ UDAŁO! Hania  i jej rodzice uwielbiają podróże. Dlatego końca nie widać długim rozmowom o przyszłych podróżach. Hania uwielbia sprawdzać gdzie są jej ulubione wyspy, miasta, które już z rodzicami odwiedziła i te, które dopiero są celem ich podróży. Niby to tylko naklejki na ścianę a jak rozwijają wyobraźnię i wspaniale ozdabiają pokój:)! Powtórzymy to jeszcze raz – to była niezwykła przygoda!, podróż w głąb świata wesołej 5-ciolatki i jej troskliwych rodziców.

A nasza mapę można znaleźć tutaj. Do końca wakacji trwa na nią promocja -15% na hasło… Hania.

Naklejka Mapa 1

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.