Jesteśmy finalistą konkursu DOBRY WZÓR

To już oficjalne, a wiadomość przyszła do nas 2 dni temu. Zostaliśmy zakwalifikowani do finału chyba najbardziej prestiżowego konkursu związanego z designem w Polsce.

„Jedyny w Polsce monitoring rynku prowadzony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyszukuje co roku najlepiej zaprojektowane produkty i usługi. Następnie firmy zgłaszają je do konkursu. W ten sposób zaczyna się każda edycja konkursu Dobry Wzór.

W tegorocznej, 24. edycji, 114 produktów i usług dostało się do finału. Będzie można zobaczyć je w październiku w IWP na największej wystawie designu w Polsce.”

A oznacza to ni mniej ni więcej jak to, że to nie my zwracamy się Instytutu o zakwalifikowanie naszego produktu do konkursu, ale to sama komisja wybiera produkty, które ich zdaniem wyróżniają się designem. Dlatego jest to dla nas duże „Wow!”.

Co prawda finał dopiero w połowie października, ale my już szczęśliwi. Akurat finalistów w naszej kategorii „Dom” jest najwięcej, bo aż 34, więc i szanse na tytuł rozwodnione. Ale nominacja jest boska! 🙂

Strasznie jesteśmy szczęśliwi i nawet w piątek świętowaliśmy sernikiem i winem!

A teraz czas na wszystkich, czyli w ten weekend 22-23.07.2017 można nasze mapy kupić aż o 15% taniej na hasło: dobrywzor

Jak zawsze piszemy w naszych mailingach: BUY AWAY!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *