7 granatowych tapet z roślinnymi / leśnymi wzorami

Jesteśmy firmą, która prawdopodobnie ma najwięcej granatowych tapet! A musimy zdradzić tajniki drukarstwa, że granatowy kolor jest bardzo trudny w druku. Trzeba pilnować, czy nie zmienia odcienia, a to dlatego, że ma w sobie wiele poszczególnych składowych kolorów. Nie jest to ulubiony kolor panów drukarzy.

Ale nasz – owszem. Niemal każdy wzór zaprojektowany wrzucamy na granatowe tło, patrząc czy pasuje w takim zestawieniu kolorystycznym.

I oto siedem wzorów NIE-DO-KOŃCA-OCZYWISTYCH, które naszym zdaniem wyszły nam wyśmienicie!

1. SLEEPY ANIMALS TAPETA (KLIKNIJ TU). To nasza pierwsza współpraca z KasiąGS i jeden z naszych najstarszych wzorów. Ta tapeta ma także beżowy wariant, jednak akurat granat jest bardziej popularny wśród naszych klientów.

2. CLOVER TAPETA (KLIKNIJ TU). To nasza propozycja (jedyna ciemna) z nowej wiosennej kolekcji Return to Innocence.

3. KRÓLICZKI W GAJU TAPETA (KLIKNIJ TU). Także hit! Bardzo gęsty wzór, bardzo popularny.

4. PEONIE TAPETA (KLIKNIJ TU). Także i ta tapeta ma swój beżowy odpowiednik, jednak i w tym przypadku granat okazał się popularniejszy.

5. RAJSKIE LIŚCIE TAPETA (KLIKNIJ TU). Te tapetę nasza Paulina z Dekornika wybrała do pokoiku swojej córeczki. Tym bardziej polecamy.

6. CUTE FOREST ANIMALS TAPETA  (KLIKNIJ TU). To nasza nowa wersja leśnych zwierzaczków, która powstała w 2020 roku. Hit od pierwszego dnia.

7. FRENCH FOLK TAPETA (KLIKNIJ TU). Ta tapeta – niby pełna kontrastów – jest bardzo delikatna. Tu granat jest ciemny, głęboki. Kwiatki za to naprawdę niewielkie. Całość stanowi piękną folkową aranżację.

SZUKASZ WIĘCEJ INSPIRACJI? ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *