kwiatowe tapety kwiatowa tapeta tapety w kwiaty tapeta w kwiaty pokój dziecka pokoik

5 WASZYCH ulubionych florystycznych motywów!

Ostatnio na naszym profilu Instagram przeprowadziliśmy ankietę. Zapytaliśmy Was, czy wolicie wzory duże, czy mniejsze, delikatne. Czy prefurujecie tapety czy naklejki? Czy podobają Wam się bardziej wzory zwierzęce, czy roślinne? Oto, co otrzymaliśmy OD WAS:

Dlatego przygotowaliśmy zestawienie pięciu najpopularniejszych florystycznych wzorów na naszej stronie. Wszystkie odpowiadają Waszym wytycznym!

1 WIELKI BUKIET – jasny liliowy i ciemny fioletowy

Dla kogo: dla dziewczynek maluteńkich (jaśniejsza wersja) i dla tych, które już biegają po pokoju (wersja ciemniejsza)

Do jakich przestrzeni: Obie tapety mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w ogromnych przestrzeniach, jak i niewielkich pokojach. Polecamy ciemną tapetę – w małych pokojach – na niewielką ścianę lub nad lamperię.

Notka od nas: To całkiem nowa tapeta w naszej kolekcji. Jednak podbiła wasze serca w tempie ekspresowym. Nie możemy się i nadziwić, i nacieszyć!

Gdzie to znajdę: BUKIET JASNY TUTAJ i BUKIET CIEMNY TUTAJ

zeszyt zadań

2 PINK GARDEN

Dla kogo: dla wszystkich dziewczynek bez względu na wiek!

Do jakich przestrzeni: Aby ten motyw wybrzmiał, musimy udekorować całą ścianę, najlepiej największą! Nie należy się jednak bać, że tapeta przyciemni lub “upstrokaci” pokój. Te kwiaty są duże, ale za to delikatne, pastelowe.

Notka od nas: To nasza najpopularniejsza tapeta… we Francji! Pokazano ją nawet w kilku programach telewizyjnych!

Gdzie to znajdę: PINK GARDEN TUTAJ

3. RAJSKI OGRÓD PASTEL GAŁĄZKI

Dla kogo: znów musimy zakrzyknąć: dla wszystkich dziewczynek!

Do jakich przestrzeni: Jak można zobaczyć na zdjęciach poniżej, ten motyw pasuje w zasadzie do każdego pokoju. A to dlatego, że ma bardzo dużo białej przestrzeni, więc nie zdominuje wnętrza. Na pewno ściana powinna mieć przynajmniej 2 m szerokości, po to, aby zmieściło się na niej kilka kwiatów. Szerokość maksymalna ściany? Tu nie ma limitów!

Notka od nas: Ten wzór czekał na swoją popularność baaaardzo długo, bo ponad rok. Ale wierzyliśmy w niego, bo był chyba pierwszym wzorem na poskim rynku, gdzie kwiaty pojawiały się z góry. I pierwszy raz, kiedy montowaliśmy go w pracowni, pod sesję zdjęciową, panowie montażyści przykleili tapetę… do góry nogami! Nikomu nie śniła się wtedy taka “odważna” konfiguracja. No ale nic. Tapetę nakleiliśmy po raz drugi i teraz święci triumfy!

Gdzie to znajdę: RAJSKI OGRÓD TUTAJ

4. AUSTRALIAN SUMMER

Dla kogo: dla superdziewczyn!!!

Do jakich przestrzeni: DO pokoików małych i dużych, jednak zastrzegamy, że ściana powinna mieć przynajmniej 1,5 m szerokości. Kwiaty są spore, więc aby “wybrzmiały” wzór musi mieć swoją “scenę”.

Notka od nas: Tapetę nazwaliśmy Australian Summer, bo pierwszy raz zobaczyliśmy ten wzór w jednym z australijskich pokoików dziecięcych. Od razu kolory skojarzyły nam się z ciepłem zachodzącego słońca, nad ogrodem, blisko plaży. Z technicznych porad: ten wzór jest mocny. Nie jest malowany akwarelami jak Rajski Ogród czy Pink Garden, ale graficzny, z kontrastem, soczystymi kolorami. Nie należy się go jednak bać, gdyż dostosowaliśmy odcienie kolorów na tym patternie tak, aby była między nimi piękna harmonia. Ten wzór ociepli pokój i nada mu klimat wiecznego lata.

Gdzie to znajdę: AUSTRALIAN SUMMER TUTAJ

 

5. DELIKATNA ŁĄKA KOLOR / ZAŁÓŻKOWNIK

Dla kogo: dla chłopców i dziewczynek.

Do jakich przestrzeni: Cudownie wygląda w niewielkich pokojach, w kącikach, nad łóżkami lub obok szaf, biureczek.

Notka od nas: Ten załóżkownik określilibyśmy przymiotnikiem “radosny”. Bo naprawdę sprawia, że wnętrze od razu nabiera światła, koloru, takiego fajnego, przyjaznego, wiosennego klimatu. Jedno ze zdjęć poniżej – to z niebieską ścianą – pochodzi z naszej pracowni. Ten załóżkownik zdobi nasz showroom już 3 lata!

Gdzie to znajdę: ŁĄKA KOLOR TUTAJ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *