10 najlepszych tapet do pokoików dziewczęcych

“O czym marzy dziewczyna…” No, tu mówimy o troszkę młodszych dziewczynach, ale każda dziewczyna marzy o tym, żeby pięknie mieszkać i to niezależnie od wieku 🙂 My akurat mamy takie tapety, że podobają się zarówno tym, które mają 2 latka, jak i tym, które mają… ździebko więcej. 🙂

Zobaczcie nasz wybór dziesięciu naszych najcudniejszych tapet, które spodobają się zarówno małym księżniczkom, jak i ich mamom!

10. Tapeta White Animals (KLIKNIJ)

Zaczynamy bardzo klasycznym wyborem. Tapeta -tło. Pasuje do każdego pokoiku, niezależnie od wieku maleństwa, niezależnie od stylu pokoiku, czy dominujących barw. Bardzo częsty wybór mam.

9. Tapeta Rajski Ogród Pastel Gałązki (KLIKNIJ)

Kiedy po raz pierwszy zamontowaliśmy tę tapetę w naszej pracowni i zrobiłyśmy kilka zdjęć na nasz profil Instagram… mamy (i my!) oniemiały z zachwytu. Ta tapeta naprawdę daje namiastkę raju w pokoiku dziecięcym. Delikatna, subtelna, pastelowa, bajkowa.

8. Tapeta Cute Forest Animals (KLIKNIJ)

Jeśli w pokoiku są meble z wikliny, bambusa, naturalnego drewna – to jest wybór dla Was! Hit od pierwszego dnia wprowadzenia do sklepu. Świetna zarówno do pokoików z kołyskami, jak i dla dziewczynek cztero-, pięcioletnich.

7. Tapeta Łabądki (KLIKNIJ)

Ta tapeta jest tak śliczna, tak magiczna, neutralna, bajkowa… Jak prawie wszystkie nasze tapety pasuje do pokoików dzieci w wieku od 0 do 5-6 lat. Mamy ją także naklejoną w pracowni w biurze szefowej Pauliny, która akurat czasem przychodzi do pracy z niespełna roczną Michalinką. To chyba najlepsza rekomendacja!

6. Tapeta Savanna (KLIKNIJ)

Klasyczny wybór i… pewniak! Jeśli macie dwójkę dzieci, które dzielą pokój lub jeśli Wasze pociechy lubią przebywać razem w jednym pomieszczeniu – to jest wybór idealny. Jak wspominaliśmy już w poprzednim wpisie – tu ostrzeżenie – raz zamontowana tapeta nigdy już się nie zmienia. A to dlatego, że dzieci nie pozwalają już jej ruszyć! Znamy historie, kiedy nasze klientki wybrały tę tapetę do pokoiku przyszłej siostrzyczki swojej pociechy i… musiały zmieniać rozłożenie pokoi, bo starsze dziecko nie chciało wyjść! Kochamy takie opowieści, dają nam wiarę, że to co robimy jest po prostu cool!

5. Tapeta Jesienna Łąka (KLIKNIJ)

Stosunkowo nowy wzór, a już stał się faworytem mam. Bardzo często umieszczany we wspólnych sypialniach, kiedy jeszcze Maluszek śpi z rodzicami.

4. Tapeta Birds (KLIKNIJ)

Tapeta uniwersalna. Sprawdza się niezależnie od wieku dziecka, które zamieszkuje pokoik. Damy tutaj podpowiedź, że tapeta wybierana jest często, kiedy mama spodziewa się drugiego, trzeciego dziecka i w przyszłości możliwa jest zamiana pokoików. Ten wzór pozwala na takie roszady.

3. Tapeta Australina Summer (KLIKNIJ)

To nie jest wzór naszego autorstwa. Ale kiedy zobaczyliśmy go na ubrankach dziecięcych zagranicznych marek, nie było siły, która powstrzymałaby nas przed wykupieniem do niego praw. Bardzo kojarzył nam się z ciepłą barwą australijskiego słońca. Klasyczny wybór dla dzieci i… dla mam.

2. Tapeta Pink Garden (KLIKNIJ)

Jeśli wasze małe księżniczki kochają róż – postawcie na Pink Garden. Widziałyśmy go w pokoikach małych balerin. Jednak te piękne ogromne kwiaty sprawiają, że wzór nie jest kiczowaty, to po prostu klasyk.

1. Tapeta Vintage Garden (KLIKNIJ)

Jedna z pierwszych tapet w naszym sklepie! I od kilku lat hit hitów! Bardzo delikatna, słodka, pastelowa, ciepła, “nieprzeładowana”. Idealny wybór, po prostu.

SZUKASZ WIĘCEJ INSPIRACJI? ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *