Historia Dekornika

Historia Dekornika zaczyna się w 2008 roku w Paryżu. To tam, Kasia Rostkowska i Maciej Walczak, para grafików, zostają uwiedzeni maleńkimi butikami z bibelotami do dekoracji wnętrz. Po przyjeździe do Warszawy postanawiają założyć sklep internetowy, oferujący najcudniejsze fototapety, okleiny, plakaty i naklejki na ściany z designem “lekko retro”.

Kasia, określana mianem Bachora, zamyka się na dwa miesiące w pracowni, wymyślając wzory dla przyszłych dekoracyjnych produktów. Maciek, złota rączka, szuka maszyn do ich produkcji. A potem oswaja je, próbuje druku, wycinania.

1 grudnia 2009 roku startuje sklep www.dekornik.pl, mający w ofercie ponad 250 tapet, naklejek plakatów, oklein na meble.

Dekornik szybko zdobywa uznanie klientów indywidualnych i gazet. Publikujemy swoje prace m.in. “Cztery Kąty”, “Elle Deco” czy “M jak mieszkanie”. Razem z agencją KumateStudio, dekorujemy wnętrza sieci kawiarni Coffee Heaven i Costa Coffee, wystawy i wnętrza sklepów Empik, Reserved, Almi Decor oraz biura firm Elektrolux, Lufthansa, Skanska, Samsung, PZU i wielu wielu innych. Gościliśmy także w TVNie, w cyklu programów “Kobiecy Biznes”, gdzie prezentujemy naszą historię i produkty.

W roku 2015 Dekornik postanowił „postawić na dzieci”. Przenieśliśmy lekko akcent na dekoracje do pokoików dziecięcych, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie przypuszczaliśmy, że ten design stanie się naszym ulubionym, a mamy są tak fantastycznymi klientkami – pomagają nam, doradzają, wysyłają pomysły i realizacje.

Dlatego teraz Dekornik to sklep DLA DUŻYCH i DLA MAŁYCH. Oferujemy produkty jak z bajki zarówno dla dzieci, jak i dla ich rodziców.

Wzornictwo:

Autorką lwiej części wzorów na www.dekornik.pl jest Kasia „Bachor” Rostkowska, grafik z 10-letnim doświadczeniem, pracujący dla takich firm jak Samsung, PZU, Skanska czy bardziej kobiecych jak Almi Decor, Reserved, Tally Weijl czy firma kosmetyczna Bell.

Produkcja:

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w pracowni KUMATE STUDIO, należącej do Maćka, od zawsze wspierającego Dekornika. Widzimy, jak powstają, a nasza ekipa jest obecna przy produkcji. Dlatego mamy pewność, że każda naklejka, okleina czy folia na okno to superjakość.

Jakość:

Istniejemy od 7 lat i przez ten czas sprawdziliśmy wszystkie dostępne na rynku materiały do dekoracji wnętrz. Stąd mamy pewność,  że to, co proponujemy w sklepie internetowym jest najwyższej jakości. Współpracujemy jedynie z zaufanymi drukarniami, a wszystko, co zostało wydrukowane najpierw wpada w nasze ręce.  Przed wysyłką, dokładnie sprawdzamy każdą fototapetę, naklejkę, okleinę czy DeKOREK.

Zespół:

Uwielbiamy to, co robimy. Po prostu. Dlatego staramy się bardzo, aby wszyscy, którzy u nas zamawiają także nas lubili. W Dekorniku nie ma problemu z dopasowaniem wzoru, przycięciem tapety na wymiar, a nawet przygotowaniem gotowej wizualizacji. Uwaga, mamy także zaufaną ekipę montażową, z która pracujemy już od czterech lat.

Szukaj